Ödüllerimiz



Adana 18. Altın Koza Film Festivali, Ulusal Öğrenci Filmleri - Yarışması, Belgesel Dalı, Jüri Özel Ödülü.
2011 TRT Belgesel Film Yarışması, Amatör Kategori, Kültür ve Turizm Bakanlığı Özel Ödülü. 2011
Erciyes 4. Öğrenci Belgesel Film Festivali, Birincilik Ödülü. 2011
Kısa-Ca 11. Ulusal Öğrenci Filmleri Festivali, Belgesel Kategorisi, En İyi Film Ödülü. 2011
5. Sinepark Kısa Film Festivali, Çarpışan Aramalar Kategorisi, En İyi Film Ödülü. 2011
Yılmaz Güney 2. Kültür ve Sanat Festivali, Belgesel Dalı, Yılmaz Güney Onur Ödülü. 2012
5. İnönü Üniversitesi Kısa Film Festivali, Yarışma Dışı Gösterim. 2012
2. Onat Kutlar Film Festivali, Gösterim. 2012
1. SETEM Akademi BAK Ödülleri, Belgesel Dalı, (Hasan Basri Özdemir) En İyi Senaryo Ödülü. 2013
1. SETEM Akademi BAK Ödülleri, Belgesel Dalı, (En İyi Görüntü Yönetmeni Ödülü. 2013
1. SETEM Akademi BAK Ödülleri, Belgesel Dalı, (Ercan Yıldırım) En İyi Kurgu Adayı. 2013
1. SETEM Akademi BAK Ödülleri, Belgesel Dalı, (Hasan Basri Özdemir) En İyi Yönetmen Adayı. 2013
Aydın Doğan genç iletişimciler yarışması 3.lük Ödülü
3. Engelsiz Film Festivali, Kısa Film Yarışması, En iyi Senaryo Ödülü. 2013
Datça 6. Sinema ve Kültür Festivali, Altın Badem Belgesel Film Yarışması, Yarışma Filmi. 2011
Erciyes 5. Öğrenci Belgesel Film Festivali, Belgesel Dalı, Finalist. 2012
Eskişehir Kral Midas Kısa Film Festivali, En İyi Belgesel Film Ödülü. 2011
3. Erciyes Öğrenci Belgesel Film Festivali, Süleyman Çetinsaya Birincilik Ödülü. 2010
5. Osmaniye Özgür Kısa Film Festivali, Belgesel Dalı, Üçüncülük Ödülü. 2010
8. İstanbul Uluslararası Çevre Kısa Film Festivali, Ulusal Belgesel Dalı, Birincilik Ödülü. 2010
17. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali, Ulusal Öğrenci Filmleri Yarışması, En İyi Belgesel Film Ödülü. 2010
Manisa Altın Üzüm Kısa Film Festivali, Belgesel Dalı, Birincilik Ödülü. 2010
Aydın Doğan Vakfı, 22. Genç İletişimciler Yarışması, Görsel Dal, Belgesel, Üçüncülük Ödülü. 2010
Çayda Çıra 3. Film ve Sanat Festivali, Kısa Film Yarışması, Üçüncülük Ödülü. 2010
Kristal Klaket 4. Kısa Film Yarışması, Belgesel Dalı, Birincilik Ödülü. 2010
Ankara 22. Uluslararası Film Festivali, Ulusal Belgesel Film Yarışması, En İyi Öğrenci Filmleri Ödülü. 2011
Datça 6. Sinema ve Kültür Festivali, Altın Badem Belgesel Film Yarışması, En İyi Belgesel Film Ödülü. 2011
İFSAK 31. Ulusal Kısa Film ve Belgesel Yarışması, Belgesel Dalı, Birincilik Ödülü. 2011
JCI İstanbul Crossroads 5. Kültürler Arası Diyalog, Kısa Film Yarışması, Finalist. 2010
JCI İstanbul Crossroads 6. Kültürler Arası Diyalog Kısa Film Yarışması, Gösterim. 2011
Sinepark 4. Kısa Film Festivali, Çarpışan Aramalar Dalı, Finalist. 2010
ODTÜ Belgesel Günleri, Gösterim. 2011
Akbank 7. Kısa Film Festivali, Kurmaca Dalı, Finalist. 2011
TRT Belgesel Yarışması, Ulusal Amatör Kategori, Finalist. 2011
İTÜ 2. Film Festivali, 3. Kısa Film Yarışması, Finalist. 2011
Ereğli Kısa Film Festivali, Başvuran Filmler. 2012
Ereğli 1. Uluslararası Kısa Film Festivali, Finalist. 2012
Okan Üniversitesi 2. Öğrenci Filmleri Yarışması, Belgesel Dalı, Finalist. 2012
Ataşehir Ulusal Kısa Film Yarışması, Yarışma Dışı, Gösterim. 2013