Senaryo Kursu

thumbnail
Senaryo Kurs Grubu: Herhangi bir alanda senaryo yazmak isteyen, yazdığı senaryoyu daha profesyonel bir şekilde elden geçirmek isteyen, film izlemeyi, yazmayı ve hayal kurmayı seven herkes için uygundur.

Kurs Grubu'nda; Temel Senaryo,Senaryo kursları ve Senaryo Uygulama atölyesi bulunur.

Temel Senaryo Kursu'nda, senaryo yazmanın biçimsel ve kuramsal yönlerini anlatılırken, Senaryo Kursu'nda ise size verilen ileri düzey programla uzmanlaşır, ihtiyacınız olan pratiği de yaparsınız. Yücel Çakmaklı Film Atölyesi'nde de hikayenizi (dizi, uzun metraj film,Kısa metraj film) senaryo danışmanımız desteğiyle proje dosyası hazırlanmış şekilde hayata geçirirsiniz. Hem teorik hem de pratik eğitim baz alınarak oluşturulan eğitim programı ve kur sistemi, çoklu zeka kuramına göre şekillendiğinden, size en uygun eğitim programını almış olursunuz.   Kurslarımıza yüksek oranda katılım sağlayıp, her bir kurs sonunda verilen bitirme projesini başarıyla tamamlarsanız, 'Katılım Belgesi' almaya hak kazanırsınız.

Sizde tarihi dokusuyla ön plana çıkan Talas’ta Yücel Çakmaklı Film Atölyesinde eğitim almak istemez misiniz! .....Başvuru |