Fotoğrafçılık Kursu

thumbnail
Gözünüzün önüne bir film karesi getirin. Anne – babanızın çocukluk zamanlarına doğru bir yolculuğa çıkın şimdi. Birçok güzel an heba olup gitmiş, hatıralardan silinmiş durumda artık. Anılarda kalan dönemlerde anı fotoğraflamak zor ve meşakkatli bir süreçti.
Peki ya şimdi? İstediğimiz her anı fotoğraflayabiliyor, hatta kamera sayesinde o anı tekrar tekrar yaşama şansı elde edebiliyoruz. Sizce reklam şirketleri, yapım şirketleri, televizyonlar, sinema filmleri ve dizi setlerinde çekilen tüm görüntüler için kaç yetişmiş elemana ihtiyaç vardır? Fotoğrafçılık alanı artık sadece fotoğraf çekebilme becerisi değil, mizansen kurgusunu ve enstantane bilgisini yorumlayabilmek.

Bakmakla görmek arasında fark olduğunu düşünüyorsanız, dünyaya bir aracıyla bakarak bu dünyayı tanımak ve tanıtmak istiyorsanız bu programı seçmelisiniz.


Yücel Çakmaklı Film Atölyesinde  Nasıl Bir Eğitim Veriliyor ?

Yçfa ’da , fotoğraf makinasının doğru ve etkili bir şekilde kullanımı öğretilmektedir. profesyonel makinelerle ve dinamik eğitmen kadrosunun öğreteceği çekim teknikleri ile fotoğraf çekmenin inceliklerini öğreneceksiniz

Sizde tarihi dokusuyla ön plana çıkan Talas’ta Yücel Çakmaklı Film Atölyesinde eğitim almak istemez misiniz! .....Başvuru |